Centrum Prusa

Kupno mini apartamentu to świetna lokata kapitału! Nasza oferta skierowana jest zarówno dla początkujących jak i doświadczonych Inwestorów.

O Inwestycji

W ramach inwestycji powstanie ośmiokondygnacyjny Akademik, w którym zaprojektowano 182 ekskluzywne mini apartamenty o zróżnicowanej powierzchni od 20,29 mkw do 27,51 mkw oraz wielostanowiskowy parking podziemny.
Każdy apartament to wygodny i funkcjonalny pokój z aneksem kuchennym i łazienką, klimatyzowany, gotowy do zamieszkania (bez mebli ruchomych).
W częściach wspólnych Akademika zaplanowano całodobową recepcję, zewnętrzne patio, siłownię oraz pralnię.
Zakończenie inwestycji planowane jest na III kwartał 2020, tak aby właściciele mogli rozpocząć proces wynajmu od nowego roku akademickiego.
Każdy z zakupionych apartamentów można będzie przekazać operatorowi, który zadba o jego zarządzanie z gwarantowaną stopą zwrotu płatną miesięcznie lub za rok z góry.

Galeria

Lokalizacja

Nasz nowoczesny Akademik zlokalizowany jest w Lublinie przy ul. Prusa 8B w bezpośredniej bliskości Uniwersytetu Medycznego i Centrum. Dzięki tej dogodnej lokalizacji Mieszkańcy będą mogli szybko i wygodnie dotrzeć do najważniejszych instytucji i wszystkich atrakcji miasta.

Centrum Prusa zlokalizowane jest w centrum miasta Lublin​​

  • W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe pozwalające na bardzo dobrą komunikację miejską
  • W okolicy znajdą Państwo przedszkola, szkołę podstawową oraz gimnazjum 
  • W sąsiedztwie znajdują się supermarket,, stacja paliw Shell
  • Przychodnia
  • W niedalekiej odległości znajduje się Ogród Saski
  • Stacja rowerów miejskich

Przedstawiamy wizualizacje wg. pięter